Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center

  • 42 м²

Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center Vienna розташовані на відстані 16-хвилинної прогулянки від собору Святого Стефана і мають Wi-Fi як для бізнесу, так і для відпочинку. Апартаменти розташовані в межах 5-хвилинної прогулянки від станції метро Станція та біля галереї Альбертіна.

Відвідувачам цього помешкання сподобається комфорт ванної кімнати з банними рушниками. Ви також натрапите на окремий туалет і душ.

Для активних гостей доступний доступ до льодового катка.

Насолоджуйтеся зручністю кухні в апартаментах, де гості можуть готувати власні домашні страви.

Імператорська скарбниця знаходиться лише за 1.1 км, а Віденський технічний університет - в межах 5-хвилинної прогулянки від апартаментів. Помешкання розташоване у районі 04. Віден Відня. Серед популярних визначних пам'яток поблизу Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center - Церква Карлскірхе, що знаходиться за 7 хвилини пішки. Залізничний вокзал Західний знаходиться за 25 хвилини пішки, а автобусна зупинка Wien Karlsplatz - досить близько до апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center Відень
Operastreet City Center Apartment Algarve
Ціна лише для моб. пристроїв

Operastreet City Center Apartment Algarve

8.8
Відмінно 108 відгуків
33 м від помешкання
USD 197 USD 177
за ніч
Studio Next To Karlskirche #17
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Next To Karlskirche #17

216 м від помешкання
USD 150 USD 135
за ніч
Rooftop Apartment With Balcony & Ac
Ціна лише для моб. пристроїв

Rooftop Apartment With Balcony & Ac

7.8
Добре 5 відгуків
485 м від помешкання
USD 193 USD 174
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Охорона

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 09:00 до 10:00
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center?
      Так, у квартирі Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Квартира Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Західний розташований на відстані 2.3 км від квартири Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Operastreet Residences - Cosy Single Home City Center Відень

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити